понеділок, 2 серпня 2021 р.

Серпневий заспів - 2021

З 30 липня по 1 серпня 2021 року в м. Чорноморську Одеської області відбувся XV Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорових колективів «Серпневий заспів – 2021». 


За роки існування «Серпневий заспів» став не тільки яскравою візитівкою міста Чорноморська та довгоочікуванним пісенним святом, але й вагомим мистецьким заходом півдня України. 


Три дні пролетіли як один. 26 вокальних і хорових колективів з багатьох областей України тримали глядачів в полоні української пісні: патріотичної, ліричної, жартівливої... Ці пісенні твори, окрім естетичної насолоди, спонукають людей до патріотизму, ще більшої любові до рідної землі. 
І серед цих талановитих колективів був і наш уже відомий далеко за межами області народний хор працівників культури Куяльницької громади «Бірзуляни» (художній керівник Володимир Олександрович Кропив’янський). 
Журі очолив Андрійчук Петро Олександрович, Заслужений працівник культури України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ст., професор кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, художній керівник заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка», лауреат Премії імені Івана Огієнка, багаторічний секретар Національної всеукраїнської музичної спілки. 
Велика програма фестивалю включала в себе і роботу «Містечка майстрів», і семінари для керівників колективів, і конкурсні концертні програми вокальних і хорових колективів, і святкову ходу учасників фестивалю, і гала-концерт для всіх жителів і відпочиваючих біля моря. І, звичайно ж, були визначені переможці конкурсу. 

Нам дуже приємно, що серед переможців був відзначений і наш народний хор «Бірзуляни», який завоював серед вокальних і хорових колективів України, які взяли участь в конкурсі дуже почесне ІІІ місце. Вітаємо всіх учасників хору і особливо Володимира Олександровича Кропив’янського з ПЕРЕМОГОЮ!

Немає коментарів:

Дописати коментар