понеділок, 10 травня 2021 р.

Перемога, свята Перемога!

76 років відділяє нас від тієї незабутньої весни 1945 року, коли наші діди та батьки у жорстокій битві вирвали долю нашої землі з пазурів фашистів. 76 років поспіль людство низько схиляє голову перед тими, хто поклав на вівтар Великої Перемоги свої життя та здоров`я. Понад вісім мільйонів українців не повернулися до своїх домівок з війни. З кожним роком пам'ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Великої Вітчизняної війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг.

7 травня 2021 року у селах Петрівка та Мала Кіндратівка відбулися святкові заходи Куяльницької об’єднаної територіальної громади до 76-річчя Великої Перемоги.В урочистостях взяли участь Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук, заступник голови з гуманітарних питань Тетяна Кунаренко, начальник відділу розвитку культури та туризму сільської ради Ольга Шапран, староста Петрівського старостинського округу Ігор Новосьолов, а також ветерани, працівники закладів соціальної сфери та громадськість сіл Петрівка та Мала Кіндратівка. «Ми повинні пам’ятати наших героїв, які своєю мужністю, силою та сміливістю зробили важливий крок
до свободи та перемоги. Вічна слава і пошана кожному, хто ціною життя відстояв право на свободу і незалежність нашої держави. Вічна і світла пам’ять всім загиблим захисникам рідної землі та жертвам війни. Щиро бажаю ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і тепла» - зазначив у своїх виступах Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу і незалежність нашої держави та поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам. 


Працівники Куяльницького центру культури та дозвілля під керівництвом заступника директора ЦКД Валентини Ломановської представили для глядачів тематичну концертну програму «Перемога, свята Перемога». 

В концерті взяли участь народні колективи «Мелодія душі» (керівник Володимир Кропив’янський), «Добрий настрій» (керівник Руслан Ткач), «Стожари» (керівник Владислав Мойсенець), а також окремі виконавці: Валентина Ломановська, Олена Зелінська, Руслан Ткач, Максим Писаренко, Яна Лукащук, В’ячеслав Іванков, Лілія та Віктор Юраш.


Також у всіх селах Куяльницької громади під керівництвом старост старостинських округів за активної участі працівників культури сіл були проведені урочисті заходи з покладанням квітів до могил загиблих земляків.Немає коментарів:

Дописати коментар