середа, 31 березня 2021 р.

77 річниця визволення Подільщини від фашистських загарбників

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її несуть крізь роки нові і нові покоління. І наш головний обов’язок – зробити все можливе для того, щоб ветерани, представники старшого покоління відчували турботливе і шанобливе ставлення до себе. 

Наприкінці березня 2021 року з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення Подільщини від фашистських загарбників у всіх старостинських округах Куяльницької громади відбулися урочисті заходи. В урочистостях взяли участь Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук, голова Подільської районної ради Софія Ходюк, заступник Куяльницького голови з гуманітарних питань Тетяна Кунаренко, начальник відділу розвитку культури та туризму Ольга Шапран, начальник відділу освіти Людмила Вострікова, старости старостинських округів, працівники Куяльницької сільської ради, вчителі та учні шкіл, працівники культури громади, місцеві жителі. 
Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто віддав своє життя вже у 21-му столітті, воюючи за суверенітет і територіальну цілісність незалежної України.
«Ми маємо пам’ятати героїчний подвиг усіх, хто загинув у ті трагічні роки. Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам Європи, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є чи не найбільш дорогоцінними надбаннями усього людства. Ця подія з розряду одночасно трагічних і святкових. Уроки Другої світової війни - це наша незабутня сторінка історії. Зберегти її – святий обов’язок нащадків. Шанувати пам’ять про полеглих бійців та переможців - ветеранів, що вже відійшли у вічність – свідчення нашої поваги до своїх визволителів, до тих, хто подарував нам життя" - наголосив у своєму виступі Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук. 
До пам'ятників загиблим захисникам Батьківщини були покладені корзини з квітами. 
Немає коментарів:

Дописати коментар